Firma Adı İletişim Konum
DUYAR SU YALITIM - MUSTAFA DUYAR
19 Mayıs San. Sit. Şabanoğlu Mah. 73 Sok. No: 3 / Tekkeköy / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 542 257 8490
Web: http://www.duyarmuhendislik.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • TURKCE
  • iNSAAT MALZEMELERi
  • iZOLASYON
  • YALITIM

Duyar Su Yalıtım olarak POLİDRY tescilli markamız ile poliüretan esaslı iki kompenantlı su yalıtım malzemesi, akrilik jel 3 kompenantlı su yalıtım malzemesi ve iki kompenantlı yapıştırıcı üretimi yapmaktayız. Su yalıtım ürünlerimizin hem imalatını hem uygulamasını kendi ekiplerimizle yapmaktayız.

POLİDRY S101 SU YALITIM MALZEMESİSÜRME SU YALITIM MALZEMESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Poliüretan esaslı iki kompenantlı doğal hammaddelerden üretilmektedir. Yanmaz, nem ve küf yapmaz, esnek, her türlü ürüne uygulanabilir, korozyonu önler, hiç bir asitten ( tuz ruhu, porçöz, çamaşır suyu) etkilenmez, uv ışınlarına dayanıklı boşluk ve çatlak doldurma özelliğine sahiptir.

POLİDRY AJ201 SU YALITIM MALZEMESİAKRİLİK JEL SU YALITIM MALZEMESİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Akrilik jel ürünümüz üç kompenantlıdır. Su ile eşdeğer vizkozitede olduğundan uygulama alanındaki tüm çatlak ve boşlukları doldurmaktadır. Ürünümüz yapısı itibariyle deprem veya yapı oturmalarından etkilenmez bulunduğu alan ile hareket eder. Beton çatlaklarında, soğuk derzlerde, segregasyonlarda, yüksek basınçlı su baskınlarında, dilatasyonlarda, tünellerde, kutu menfezlerde kullanılmaktadır. Beton içine enjekte edilerek uygulanmaktadır.

POLİDRY Y301YAPIŞTIRICIGENEL MAKSATLI YAPIŞTIRICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Poliüretan esaslı iki kompenantlı yapıştırıcıdır. Çözücü içermez, neme ve hava şartlarına dayanıklıdır. Döşeme ısıtma sistemlerinde de uygulanabilir. Endüstriyel kauçuk kaplamalarında, beton, seramik, cam, metal, sentetik çim halı saha, strafor, ahşap, kontraplak, sunta, araba motor gövde veya kapak çatlaklarında uygulanmaktadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • POLİDRY