TÜYAP SAMSUN 4. İNŞAAT FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

"Ülke Genelinden 34.589 Profesyonel Ziyaretçi”
 
Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Samsun 4. İnşaat Fuarı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan  inşaat sektörü 22 - 25 Mart tarihleri arasında Samsun 4. İnşaat Fuarında bir araya geldi. Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz; "İnşaat sektörü Samsun’ da markalaşıyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle fuara damgasını vuran katılımcı firmalar önümüzdeki yıllarda ülke genelinde ve yurt dışında markalaşarak bölgeyi ve kendilerini inşaat sektöründe öne çıkaracaklarını tekrar gözler önüne serdi." diye konuştu.

TÜYAP SAMSUN 4. İNŞAAT FUARI KAPILARINI AÇTI

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2018 tarihinde Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Salih Zeki MURZİOĞLU ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat ALAGÖZ’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı.

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BÖLGEDEKİ EN BÜYÜK BULUŞMASI BAŞLIYOR!

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından “Samsun İnşaat 2017 – Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı”, 23 - 26 Mart 2017 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Samsun İnşaat Fuarı 2016 ‘28.839’ kişi tarafından ziyaret edildi’

Kuruluşumuz Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş tarafından “Samsun İnşaat 2016 – Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı”, 31 Mart – 3 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi.