TÜYAP SAMSUN 4. İNŞAAT FUARI KAPILARINI AÇTI

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2018 tarihinde Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Salih Zeki MURZİOĞLU ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat ALAGÖZ’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı.
 
İnşaat Sektörü, Samsun’ da Yükselmeye Devam Ediyor
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen fuarı, geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35000' e yakın ilgili ziyaret etti. Bu yıl da ülke genelinden, inşaat sektörü ve bağlı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 4. İnşaat Fuarı’ nı ziyaret etmesini, verimli ticari anlaşmalar yapmasını bekliyoruz. Samsun İnşaat Fuarı, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin her yıl sektörel buluşma adresi olma yolunda hızlı gelişimini sürdürmektedir.
 
Tek Çatı Altında İş Görüşmeleri ve Ticari Fırsatlar
Her yıl olduğu gibi İnşaat sektöründeki yenilikleri, profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Samsun İnşaat Fuarı, bu yıl da tek çatı altında 2018’e özel ürün ve hizmetleri, yeni teknolojileri ilgililer ile buluşturuyor. Müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri fuara gelerek tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkanına sahip olacaklar.
 
 
 
Bölge Belediye Başkanları ve İl Özel İdareler Fuarda Buluştu
Fuarımız; şehirlerimizin alt yapı ve üst yapı ihtiyaçları için gerekli ürün ve ekipmanları içermektedir. Bu sebeple Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız tarafından fuarımıza davet edilen komşu illerin Belediye Başkanları ve İl Özel İdare Genel Sekreterleri açılışımızda buluştu.
3 Ülkeden 100 ' ü aşkın İş Adamı Samsun 4.İnşaat Fuarı’ nda
  Bu yıl, Tüyap’ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla organize edilen; İran, Irak ve Gürcistan' dan 112 iş adamı, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 4.İnşaat Fuarı’nı ziyaret edecekler.
Sektörel Paneller ile Mühendisler Samsun’ da Buluşuyor
Samsun 4. İnşaat Fuarı’nda TMMOB İnşaat Mühendisleri, Makina Mühendisleri ve Elektrik Mühendisleri Samsun Şubelerinin desteği ve işbirliği ile hazırlanan paneller ile Bölge ve ülke genelinden panele katılacak mühendis ve mimarlar ile sektör sorunları görüşülecektir.
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN