Fuar Hakkında | Samsun İnşaat Fuarı

 

SAMSUN İNŞAAT FUARI HAKKINDA

TÜYAP Tüm Fuarcılık tarafından düzenlenen SAMSUN İNŞAAT FUARI,  Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getiriyor. Fuar, yapı, inşaat malzemeleri, tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz teknolojilerindeki Son gelişmeleri sektör profesyonellerine tanıtacak. Güvenli ve sağlam yapılar üreten firmaların katılımıyla gerçekleşecek fuar, yurt içinden ve yurt dışından gelen satın alma heyetlerini ağırlayacak. Bölgenin inşaat sektörü buluşmasını kaçırmayın; sağlıklı yapılar ve yeni deneyimler için bu önemli fuarı takip edin!

Samsun İnşaat Fuarı Bilgileri

Tarih: 2025
Konum: Samsun - TÜRKİYE
Yer: TÜYAP Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi


>>ZİYARET ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Türkiye'de İnşaat Sektörünün Yeri

Türkiye’de inşaat sektörü, ekonomik büyümenin önemli bir itici gücü olarak öne çıkmaktadır. Dinamik nüfus yapısı, kentsel dönüşüm projeleri, altyapı yatırımları ve konut talebindeki süregelen artış, Türkiye’nin inşaat sektörünü güçlü kılmakta. Sektör, yenilikçi projeler, uluslararası standartlarda yapılar ve sürdürülebilir inşaat uygulamalarıyla dikkat çekmektedir. Bu bağlamda, Türkiye’deki inşaat sektörü, ekonomik büyüme ve modernizasyonun ayrılmaz bir parçası olarak öne çıkmaktadır.

 

FUAR ORGANİZASYONUNDA 44 YILLIK DENEYİM

1979 yılında İstanbul’da kurulan Tüyap, Türkiye’de fuar sektörünün öncüsü olmuş ve fuarların düzenli şekilde yapılmasında aktif bir rol üstlenmiştir. Tüyap Fuarcılık Grubu, geniş bir sektör ve endüstri yelpazesine yönelik ticari fuarlar düzenlemektedir. Sekiz şehirde faaliyet gösteren ve 100’den fazla profesyonel kuruluşla uzun vadeli işbirlikleri kuran Tüyap, rakiplerinden ayrılarak farklılığını ortaya koymaktadır. Bu önemli fuar, Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayı Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İMKON, TMMOB Şubeleri ve KOSGEB’in değerli destekleri ile gerçekleşiyor.

SAMSUN İNŞAAT FUARI 2025'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYIN