Fuar Tarihi Bilgilendirmesi

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. olarak 15-18 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Samsun 6. İnşaat Fuarı’mızı, Yeni Tip Corona Virüs salgını kapsamında alınan önlemler ve yaşanan seyahat engelleri sebebiyle 2021 yılına ertelendiğini bildirmek isteriz.

KoronaVirüs (COVID-19) Bilgilendirmesi

Değerli Katılımcılar ve Ziyaretçiler;

Tüyap Fuarcılık Grubu’nun 2020 yılı için planladığı tüm fuarlar öngörüldüğü tarihlerde gerçekleştirilecektir. Belirtmek isteriz ki katılımcılarımızın, ziyaretçilerimizin, çalışanlarımızın ve tüm iş ortaklarımızın sağlığı her zaman önceliğimizdir.

TÜYAP SAMSUN 5. İNŞAAT FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Fuar 78 firmayı 30 ilden gelen ilgili ziyaretçisini Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi çatısı altında bir araya getirdi.

SAMSUN İNŞAAT FUARI 5. KEZ KAPILARINI AÇACAK

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi,TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 5. Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 4-7 Nisan 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

TÜYAP SAMSUN 4. İNŞAAT FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

"Ülke Genelinden 34.589 Profesyonel Ziyaretçi”
 
Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen Samsun 4. İnşaat Fuarı ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Ekonominin lokomotif sektörlerinden biri olan  inşaat sektörü 22 - 25 Mart tarihleri arasında Samsun 4. İnşaat Fuarında bir araya geldi. Tüyap Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Cihat Alagöz; "İnşaat sektörü Samsun’ da markalaşıyor. Ürün çeşitliliği ve kalitesiyle fuara damgasını vuran katılımcı firmalar önümüzdeki yıllarda ülke genelinde ve yurt dışında markalaşarak bölgeyi ve kendilerini inşaat sektöründe öne çıkaracaklarını tekrar gözler önüne serdi." diye konuştu.

TÜYAP SAMSUN 4. İNŞAAT FUARI KAPILARINI AÇTI

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN İNŞAAT 4.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2018 tarihinde Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Salih Zeki MURZİOĞLU ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat ALAGÖZ’ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı.