Firma Adı İletişim Konum
DEKA BOYA SAN. VE TİC. A.Ş.
Yukarı Dudullu Mahallesi Necip Fazıl Bulvarı Keyap Çarşı D 2 Blok No: 61 34775 / Ümraniye / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 216 575 5656
Web: https://www.sandeco.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • TURKCE
  • iNSAAT MALZEMELERi
  • BOYA
  • ZEMiN VE DUVAR KAPLAMA MALZEMELERi SERAMiK MERMER PARKE TRAVERTEN
  • CEPHE KAPLAMALARI MALZEMELERi

Yüzde 100 yerli sermayeye sahip Türkiye nin ilk efekt boya üreticisi San Deco, kimya sanayindeki faaliyetlerine 1965 yılında başladı. İç ve dış cephe boyaları ile sıva üretimi yapan kuruluş, 90 lı yıllarda gelişmiş pazarlar ile sektörü yönlendiren son tüketici beklentilerini dikkate alarak Ar-Ge ve üretimde dekoratif segmentte yer alan efekt boya üzerine yoğunlaştı. San Deco, Kocaeli Dilovası ve Cezayir de toplam 11 bin m² alana kurulu 29 bin ton üretim kapasitesine sahip 2 tesisinde, gelişen teknolojinin tüm yeniliklerini üretim süreçlerine entegre etti. Büyüme ve üretimde insan ve çevreyi merkeze alarak Ortak Gelecek anlayışını benimseyen San Deco, insan sağlığı ve çevre korumada TSE ve A+ gibi ulusal ve uluslararası üst düzey standartları uyguladı. Yarım asırlık tecrübesiyle efekt boya alanında uzmanlaşarak Mimari Boya konseptiyle boya sanayi ve mimarlık dünyasına tasarım odaklı inovatif fikirler sunan San Deco, benzersiz ürün yelpazesi, dört kıtada 40 ülkeye yayılan uluslararası pazar gücüyle, dekoratif boya sektörünün önde gelen markası oldu. Efekt boyanın yanı sıra su bazlı iç ve dış cephe boyaları ile fonksiyonel boya üretimi yapan San Deco, Türk boya sanayinin büyüme ve istihdamına katkı sunmak hedefiyle kurduğu San Deco Tasarım Akademisi yle sektörel eğitim, nitelikli ustaların yetişmesi ve yenilikçi mimarların gelişimine destek için çalışıyor.

Amarsis DarkAntik Metal Efektli Dekoratif Boya
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

AMARSIS, akrilik emülsiyon esaslı, gümüş veya altın bitişli dekoratif kaplama sistemidir.

DecostuccoMermer Efektli Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

DECOSTUCCO, akrilik emülsiyon esaslı, çeşitli türde kuvars kalker ve pigment içeren, macun kıvamında, mala veya spatula ile dokusu ve formu verilen, parlak iç cephe dekoratif kaplama malzemesidir.

Effect Windİki Boyutlu Metalik Sedef Efektli Quartz Kumlu Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

EFFECT WIND, akrilik emülsiyon esaslı, özel gren yapısı ve iki boyutlu sedef efektleri ile karakterize edilen iç mekânlar için kullanılan dekoratif su bazlı bir boyadır.

TravertinoTraverten ve Doğal Taş Efektli Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

TRAVERTINO, uygulandığı yüzeyde traverten görünümü elde edilmesini sağlayan, mineral bazlı, doğal, dekoratif iç cephe kaplama malzemesidir.

Sandeco Art/VelvetMetal Sedef Efektli Quartz Kumlu Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

SANDECO ART, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden altın, gümüş vb. sedef bitişli, grenli dekoratif kaplamadır.

Marmorosso MarmorinoMineral Bazlı Antik Mermer ve Doğal Taş Efektli Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

MARMOROSSO MARMARINO, mineral bazlı, doğal kireç esaslı, antik mermer görünümlü, iç cephe dekoratif kaplama malzemesidir.

Beton DecoBeton Efekt Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

BETON DECO, akrilik emülsiyon esaslı, doğal kireç katkılı, mala ile uygulanan, brüt beton görünümüne sahip dekoratif kaplama malzemesidir.

ÜRÜN AÇIKLAMASI:

GALAXY, akrilik emülsiyon esaslı, flekli, kullanıma hazır dekoratif bir boyadır. Görüntüsü sayesinde zarafetin tadına varacağınız, modern ve stil sahibi mekânlar yaratır.

MicrocementSan Deco Microcement, renklerle dolu benzersiz alanların oluşturulmasını sağlayan ince ve çok yönlü bir malzemedir.
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

San Deco Microcement, iç ve dış mekânlarda; zemin, duvar, merdiven, cephe, mutfak, banyo ve mobilya üzerine mükemmel yapışma özelliği olan ve sadece 1-2 mm kalınlığa sahip, pürüzsüz çimento bazlı polimer kaplama sistemidir.

Atracto/Atracto Touchİpeksi Dokulu Metalik Sedef Efektli Dekoratif Kaplama
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ATRACTO, akrilik emülsiyon esaslı, metalik pigmentler ihtiva eden ipeksi, altın ve gümüş sedef bitişli dekoratif kaplamadır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • SAN DECO