Firma Adı İletişim Konum
GALTEM ELEKTRİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Şabanoğlu Mah. Kutlukent Bulvarı No: 107/1 / Tekkeköy / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 362 433 1260
Web: https://www.galtem.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • ELEKTRİKLİ VE ELEKTRONİK KONTROL ALETLERİ, ELEKTRONİK DEVRE ELEMANLARI, İLETKEN, YARI İLETKEN VE ENTEGRE DEVRE ELEMANLARI, MİKROÇİPLER VE BUNLARIN BİRLEŞTİRME ELEMANLARI

Galip Mühendislik olarak 1977 Yılında başlayan taahhüt çalışmalarımız, 1996 yılından itibaren GALTEK Mühendislik Elektrik İnşaat Makina San. Tic. Ltd. Şti. adı altında devam etmektedir. Taahhüt çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerin tedariki ve satış tarafında daha etkili olabilmek için GALTEM Elektrik San Tic. Ltd. Şti. 2015 yılında kurulmuştur. Sektörünün en iyi firmaları ile bayilik anlaşmaları yapmış ve ürünlerini pazarlamaktadır. Gücünü, müşterilerine vermiş olduğu kesintisiz hizmetten alan, yeni atılımları ile teknikte güncelliği yakalayan şirketimiz, yatırımcıların yanında olmaktan onlarla birlikte Türkiye nin gelişmesine katkı koymaktan son derece mutludur.

ŞalterKompakt Şalter
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

ABB Marka Kompakt Şalter, akım şiddetine dayalı manyetik koruma ve ısıya bağlı olarak termik kuruma sağlar. Termik-manyetik devre kesicilerin kullanılmasındaki amaç, termik koruma ile kablonun aşırı akım taşımasını engellemek ve manyetik koruma ile kısa devrelerden sistemi korumaktır.

Otomasyon ÜrünleriKİO Otomasyon Ürünleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Pano MalzemeleriKlemsan Pano içi Malzemeleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ürün ile ilgili açıklama bulunmamaktadır.

Güneş Enerjisi PaneliCW Enerji-Güneş Panelleri
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Perc Monokristal Half-Cut Güneş Paneli İçerisinde bulunan yarı iletken materyaller sayesinde güneş enerjisini yakalayıp elektrik enerjisine dönüştürürler. Yüksek Dönüşüm Verimliliği Kendi Kendini Temizleyen ve Yansımayı Azaltan Cam Düşük Işınımda yüksek verimlilik Mükemmel Dayanım Kapasitesi Kolay Kurulum 30 Yıl Performans Garantisi 12 Yıl Ürün Garantisi Projelendirme ve Uygulama Konularında Hizmet Vermekteyiz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.