Firma Adı İletişim Konum
KARADENİZ AKUSTİK MİMARLIK İNŞ. SES YAL. SİS. İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.
Mimarsinan MAhallesi Atatürk Bulvarı 212 A / Atakum / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 532 196 1998
Web: https://www.aksaakustik.com/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
 • TURKCE
 • iNSAAT MALZEMELERi
 • ZEMiN VE DUVAR KAPLAMA MALZEMELERi SERAMiK MERMER PARKE TRAVERTEN
 • ASANSOR
 • ASMA TAVAN
 • BOLME DUVAR
 • CEPHE KAPLAMALARI MALZEMELERi
 • HAVALANDIRMA
 • iZOLASYON
 • YALITIM
 • iZOLASYON
 • ALT-UST YAPI FiRMALARI

Aksa Acoustic firmasının Karadeniz bölge bayiliği konumunda yer alan Karadeniz Akustik Mimarlık 2018 yılı itibari ile faaliyete geçmiştir. Akustik Düzenleme ve Ses İzolasyon Malzemeleri Üretim ve Uygulama alanında ISO Kalite Belgeli Ürünlerimizi ve Profesyonel Ses Yalıtımı ve Akustik Projelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Akustik mühendislerimizin yapmakta olduğu Ar-Ge çalışmaları ile ses yalıtım sektörüne inovasyon kazandırıyor, Yeni ürünlerimiz Cam Yünü Kumaş Panel, Akustik Ofis Stüdyo Çalışma Kabinleri, Polyester Keçe Panel ve 3D Boyutlu tasarlanmış panelleri üretim yelpazemize eklemekten gurur duyuyoruz! %100 Müşteri Memnuniyetini ilkemiz edinerek imza attığımız her projede kalitemizden ödün vermeden daima en iyisini hedeflemekteyiz. Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörümüz endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo, otel ve eğitim kurumları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım ve doğru analiz ile yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan akustik mühendis ve uzman tasarımcı çalışanlarımız ile müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

SÜNGERPANSES YALITIM SÜNGERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Süngerpan ® ses yalıtım süngeri yüksek ses kesim oranına sahip izolasyon malzemesidir. Üretimi için geri dönüşüme sünger parçacıkları sıcak basınç ile makinelerde sıkıştırılır. Kesim aletleri ile istenilen kalınlık ve şekil verilir.

BONDEX PANSES YALITIM SÜNGERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bondex sünger® tüketici sonrası kaynaklardan elde edilen endüstriyel atık köpüklerinin yapışkan kullanılarak bloklar haline getirilmesi veya şekillendirilmiş ürünler halinde parçalara bölünmesi ile elde edilir. Ortaya çıkan ses yalıtım süngeri güçlü ve çok yönlüdür, bu da onu ses yalıtımı, mobilya ve yatak endüstrisinde ve diğer birçok endüstride son derece kullanışlı hale getirir.

EVAPANSES BARİYERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Evapan Isı ve Ses İzolasyon Malzemesi PE esaslı, Kauçuk formunda imal edilen, çapraz bağlı, kapalı ve amorf formda iç hücrelere ve yine çapraz bağlı açık ve amorf formda yüzey hücrelerine sahip olan, su ve nemden etkilenmeyen, özelliklerini uzun yıllar kaybetmeyen ses yalıtımı ve ısı yalıtımı sağlayan polimerik bir malzemedir.

KEÇELİ SES BARİYERİSES BARİYERİ
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Keçeli pvc ses bariyeri ses yalıtımı sağlayan, ciddi oranda izolasyon açısından verim alabileceğiniz bir ses yalıtım malzemesidir. Akustik keçeli izolasyon bariyeri esas olarak ortak duvar yalıtımı, katlar arası tavan ses yalıtımı ve zemin ses izolasyonu için kullanılır. Bununla beraber yine inşaat akustiği alanında su borularının etrafında, mekanik dairelerde ve titreşimi izolasyonunda kullanılır.

AKUSTİK SÜNGER DOLGULU KUMAŞ PANELAKUSTİK KUMAŞ PANEL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Kumaş kaplı panel, solo ses yalıtım paneli duvar ve tavan yüzeylerinde uygulayabileceğiniz dekoratif, birbirinden renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik uygulama ses yalıtımı montajında kullanılabilecek akustik panel çeşididir.

DELİKLİ AKUSTİK AHŞAP PANELAHŞAP PANEL
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ahşap Delikli Akustik Panel tiyatro konferans sinema salonu gibi alanlarda akustik çözüm ve yalıtım için kullanılır. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, ortam içinde oluşan sesin geri dönmeyip daha uzak alanlara ulaşması için kullanılırken bir yandan da kullanılan akustik yalıtım panelleri sesi yutarken ahşap panel katı cisim olarak kullanılıp ses dengesini korur.

SES YALITIM BANDISES YALITIM BANDI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Ses yalıtım bandı alçı levha bölme ve giydirme duvar yapımında galvanizli çelik sac profillerinin altına yapıştırılır. Ses köprülerini ortadan kaldırarak duvarların ses yalıtım performansını artırır. Kapı araları ve boşluklara kullanılan kendiliğinden yapışkanlı ses yalıtım malzemesidir.

FOLYOLU ELASTOMERİK KAUÇUKKAUÇUK BARİYER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Alüminyum Folyolu Yapışkanlı Kauçuk Sünger, dış yüzeyindeki Alüminyum laminasyonu sayesinde dış etkenlere karşı daha dirençli olup, ses ve ısı yalıtımında maksimum performans sunar. Uygulama kolaylığı sağlamak için özel olarak kendinden yapışkanlı olarak üretilmiştir. Elastomerik Kauçuk Süngerler, ısı ve ses yalıtımı için tasarlanmış geniş kapsamlı bir yalıtım malzemesidir. Ham maddesi iyi yalıtım sağlayan, kolay deforme olmayan ve farklı şekiller halinde kalıplanabilen Elastomerdir.

ELASTOMERİK KAUÇUKKAUÇUK BARİYER
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Elastomerik Kauçuk Süngerler, ısı ve ses yalıtımı için tasarlanmış geniş kapsamlı bir yalıtım malzemesidir. Ham maddesi iyi yalıtım sağlayan, kolay deforme olmayan ve farklı şekiller halinde kalıplanabilen Elastomerdir. Elastomerik Kauçuk Sünger kapalı gözenekli hücre yapısına ve yüksek buhar difüzyonu direncine sahip olmasıyla birlikte aynı zamanda sıvı geçirmezdir. Bu nitelikleriyle Elastomerik Kauçuk, birçok mekanik mahalde, fabrikalarda, otomotiv sektöründe ve denizcilik endüstrisinde güvenle tercih edilir.

RAPİD SOLİD YAPIŞTIRICIYAPIŞTIRICI
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Rapid Solid Yapıştırıcı alevlenmeyen bir çözücü içeren, büro koltuk , yatak ve mobilya sektörlerinde kullanılan ve tabancayla tatbik edilen bir yapıştırıcıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.